Як заробити музикантові?

Музикант – професія творча і цікава. Кожен, хто мріє пов'язати своє майбутнє з музикою, мріє про гастролі, повні зали, фанатів і море грошей. Але насправді виходить не зовсім так. Багато років іде на навчання, а в результаті далеко не факт, що талант оцінять достойно. Тому треба вчитися заробляти гроші, все ж не відступаючи з музичного шляху.

 

Як заробляти? 
 
Поки дозволяє молодість і вільний час, запросто можна вийти на вулицю, взяти гітару в руки й грати для вдячних слухачів, які проходять повз. Якщо виходить добре, вдасться і зачепити публіку, і знайти прихильників, і заробити на хліб з маслом. 
 
Наступним способом заробітку для музиканта можуть стати ресторани, кафе, бари та інші місця, де є попит на живу музику. З плюсів такої роботи – зручний графік, коли день зазвичай залишається вільним, а працювати доводиться тільки ввечері. Можна ще й чайові хороші заробити. З мінусів – спостерігати нетверезих осіб, які захоплено поглинають їжу, а не музику, не завжди приємно. Сюди ж можна віднести і заробіток на весіллях або корпоративах, і зазвичай такі послуги коштують трохи дорожче, ніж разові виступи в ресторанах. 
 
 
Найкращим варіантом заробітку музиканта є гастролі. Але є одне але – для цього потрібно бути в групі, вміти знаходити спільну мову з колективом і відповідати певним встановленим стандартам. Крім того, найчастіше для розкрутки групи потрібен продюсер, а його пошуки – це вже окреме питання. Інший варіант, безпосередньо пов'язаний саме з концертною діяльністю, – бути сесійним музикантом. Тільки для того, щоб отримувати запрошення пограти, треба про себе заявити, тобто таке без певної репутації провернути навряд чи вийде. 
 
Ще один спосіб заробітку для музиканта – стати комп'ютерним музикантом. Запис фонограм, обробка записів і різноманітна робота з програмним забезпеченням – це відмінно підійде для тих, хто мав справу з живою музикою і знає, що і як ідеально має звучати в записі. 
 
Ми можемо допомогти!
 
Музикантом бути складно, але цілком можливо, так само, як і заробляти власною музичною працею. Природно, музиканту, як і спортсмену, треба займатися кожного дня, щоб не втрачати навики та постійно вдосконалюватися. У такому випадку, та ще й творчим людям, доводиться складно, тому що не завжди вдається знайти виходи на потрібних людей, варіанти заробітку та хорошого продюсера.
 
Тому ми працюємо для вас: на сайті http://artist.musician.ua/ є можливість знайти роботу саме музикантам. Влаштуватися сесійним музикантом, виступати на корпоративах, знайти учасників для власної групи, заручитися підтримкою продюсера – все можливо! Вірте в себе і звертайтеся – ми із задоволенням допоможемо вам знайти вірний шлях у музичному світі.
 
 

Догори