06.07.2017

WOODSTOCK UKRAINE

 

Літо в розпалі, довкола один за одним проходять фестивалі, і Ви встигли їх всі феноменально провтикати? Один задалеко, другий жлобський, а поїхати на третій задавила жаба?

 

 

Не варто рюмсати і нарікати на чергове пропаще літо. Ми знайшли фестиваль, який всебічно Вас влаштовує. З огляду на ментальні особливості пересічного українця, основним критерієм нашого вибору стало поєднання «ол інклюзів, і щоб дуже дешево». Тут ми перестарались і знайшли для Вас безкоштовний фестиваль. Я вже бачу, як Ви почали подумки збирати речі, але дочитайте до кінця, інакше не дізнаєтесь назву і локацію заходу.

 

Що: WOODSTOCK UKRAINE
Коли: 11-13 серпня
Де: 30 км від Львова (аеродром Цунів)

 

 

Line Up

 

Велика сцена: Фіолет, GODBITE, КОРАЛЛІ, CHORZY, DETACH, AKUTE, LE BASOUR, EPOLETS.

 

Тиха сцена: OHO!KOKO, Me'leron, Atmasfera, KiRA MAZUR

 

PEACE LOVE MUSIC

 

 

Як і культовий Вудсток 1969 року, український аналог пройде під гаслами миру, любові та музики. Однією з тем американського фестивалю став протест проти війни у В’єтнамі. Головна ідея WOODSTOCK UKRAINE – це теж своєрідне послання миру. Мета фестивалю – єднання дуже різних людей, не допустити, щоб війна зробила їх жорстокосердими.

 

Незважаючи на благодійність, різножанровість музичних гуртів приємно дивує. Для Вашого задоволення звучатиме музика від nu-metal до медитативних інтонацій world-music від відомих українських, білоруських, італійських та польських гуртів.

 

Інтрига:

 

 

Кажуть, що Вудсток’69 став початком занепаду культури хіпі та початком сексуальної революції в Америці. Подейкують, що через 9 місяців після завершення фестивалю було народжено 200 тисяч позашлюбних малюків. WOODSTOCK UKRAINE 2017, чим запам’ятаєшся ти?

 

Детальна інформація:

 

Офіційний сайт
Сторінка у Facebook

 

Коментарі 0

Догори